MENÜ

BİZİ ARAYIN 444 0826

Siz keyfinize bakın,
tam güvenlik evinize ve işyerinize bakar

Evinizden yada işyerinizden
dışarıdayken gözünüz arkada kalmasın, Tam güvenlik alarm merkezi evinizi korur.

ÜCRETSİZ KEŞİF FORMU

Ücretsiz Keşif ve detaylı bilgi için aşağıdaki formu eksiksiz bir şekilde doldurunuz.

Güvenlik Kodu Güvenlik Kodu *
Ev Keşifi İş Yeri Keşifi
ACİL SAĞLIK

ACİL SAĞLIK

Acil bir problemiyle karşılaştığınızda şifre panelindeki "Ambulans" butonuyla alarm center e sinyal gönderebilirsiniz. 7-24 çalışan operatörlerimiz size en hızlı şekilde gerekli sağlık yardımını yönlendirir.

GAZ KAÇAĞI

GAZ KAÇAĞI

Alarm Sisteminize dahil edeceğimiz gaz dedektörleri, karbonmonoksit, doğal gaz ve LPG'den olabilecek sızıntılar Alarm İzleme Merkezimize "gaz kaçağı sinyali" olarak düşer ve aynı anda operatörlerimiz sizi arayarak haberdar eder ve onayınızla gerekli birimleri yönlendirir.

PANİK BUTONU

PANİK BUTONU

Şifre panelindeki "Polis" butonu aynı zamanda Panik butonudur. Alarmınız kurulu olmasa bile panik anında "Polis" butonunu ya da alarm sistemine ayrıca dahil ettiğimiz "panik" butonunu kullanarak acil yardım çağırabilirsiniz. alarm center bu sinyali acil olarak niteler, sorgulamadan polis yönlendirir.

ALARM CENTER

ALARM CENTER

Alarm Center Nasıl Çalışır?

Panel tehlike algıladığında alarm centerı arar. alarm center de 7/24 saat kesintisiz görev yapan uzman görevliler kullandıkları sistemler sayesinde sesli ve görüntülü olarak uyarılırlar. Tehdit veya Panik alarmı değilse abone bilgilerindeki yetkili kişiler aranarak alarmın doğru olup olmadığı parola sorularak tespit edilir. Alarm doğru ise derhal en yakındaki güvenlik birimleri harekete geçirilir.

Panik ve Tehdit Alarmı :

Gasp, hırsızlık ve saldırı gibi durumlarda panik butonuyla veya tehdit şifresi girilerek alarm center e haber gönderilebilir.Tehdit durumunda siren çalmaz ve alarm center görevlileri tarafından kullanıcılar aranmaz. Doğrudan en yakındaki Güvenlik Birimleri bilgilendirilerek harekete geçirilir. Panel ve alarm center arasında telefon hatları sayesinde belirli aralıklarla haberleşme sağlanır ve sağlıklı çalışıp çalışmadığı kontrol edilir. Elektrik kesilmelerinde belirlenen sürenin aşılması durumunda sabotaj olasılığı düşünülerek kullanıcı aranır ve bilgilendirilir. Gerekirse emniyet birimleri yönlendirilir. İstenirse panik alarmı acil sağlık sorunu olarak tanımlanabilir ve alarm center e panik alarmı geldiğinde gerekli prosedürler izlenerek sağlık birimleri veya ambulans gönderilebilir. Sistemde duman ve ısı dedektörleri kullanılmışsa alarm center e yangın alarmı geldiğinde gerekli prosedürler izlenerek itfaiye gönderilebilir. Aylık veya isteğe göre farklı zaman dilimlerinde kullanıcılara periyodik bilgilendirme raporları verilir. Hangi kullanıcıların hangi tarih ve saatlerde sistemi kurup çözdüğü yetkili kullanıcıya rapor şeklinde verilebilir. İzin verilmeyen saatlerde kurma-çözme yapıldığında yetkili kullanıcı aranarak bilgilendirilir ve gerekirse emniyet birimleri gönderilebilir.

HIRSIZLIK

HIRSIZLIK

İzinsiz giriş yapıldığından 100 desibellik siren öter ve aynı anda 7-24 çalışan alarm centerdeki operatörlerimiz sizi arar, onayınızla polisi arayarak en yakın birimi olay yerine yönlendirir.

YANGIN

YANGIN

Alarm sistemine bağlı duman dedektörüyle yangından korunacağınız gibi Şifre Paneli üzerindeki "İtfaiye" butonunu kullanarak alarm center e "yangın" ihbarında bulunabilirsiniz. Operatörlerimiz en yakın itfaiye merkezini size yönlendirir.